Hakkımızda

Hakkımızda

Sektördeki teknolojisi ve kalitesiyle, Konya’da bir ilki gerçekleştiren Konya Temizlik, www.konyaperdetemizlik.com yerinde buharlı Koltuk Yıkama hizmeti ile, ev-ofis ve iş yerinizdeki koltuklarınızı, son teknoloji temizlik makinalarıyla buharlı bir şekilde yıkamaktadır. İlk günkü gibi temiz ve hijyenik sloganıyla işini titizlikle yapan firmamız, tüm Konya genelinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Konya Perde Temizlik bir Berrak Temizlik kuruluşudur.

Konya’da Koltuk Yıkama konusu dışında halı yıkama ve stor perde ve zebra perde yıkama hizmeti veren firmamız, halılarınızın yerinde veya tam otomatik makinalarda temizliğini gerçekleştirmektedir. Konya halı yıkama öncesinde, evinizden aldığımız halılarınızı, tam otomatik halı yıkama makinelerinde özenle yıkayan ekip arkadaşlarımız, size ilk günkü temizliği ve özel paketiyle halınızı teslim ediyor. Temizlenecek halılarınızı evinizden alıyor özel ambalajımızla evinize kadar bırakıyoruz, size de; sevdiklerinize ve kendinize zaman ayırmak kalıyor.

Verdiğimiz hizmetlerle ilgili görsellerimizi görmek için galeri ve videolar sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Hemen temizlik hizmeti almak için +90 537 348 68 69 bizi arayabilirsiniz.

Vizyon - Misyon

Misyonumuz
Konya Temizlik, www.konyaperdetemizlik.com olarak Koltuk yıkama, halı yıkama, stor perde ve zebra perde yıkama ile ev-ofis, inşaat sonrası temizliğinde müşterilerimizin ihtiyaç beklentilerini, hem estetik olarak hemde ekonomik olarak, fazlasıyla karşılamak, çalışanlarımızın kişisel ve kurumsal gelişim ve isteklerini ön planda olduğu bir çalışma ortamı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Kendisini zamanın teknoloji ile sürekli yenileyen, kaliteden ödün vermeyen ve verdiği hizmet ile ülkesinde hak ettiği yeri almış bir firma olmanın yüklediği sorumluluğun farkında olarak; kendisini devamlı yenileyen ve geliştiren bir firma olma çabasıyla büyümeye devam etmektir.
Teknolojiye dayalı hizmet kabiliyetiyle örnek firma olmaya devam etmektir.

Kalite Politikamız

Konya Temizlik, www.konyaperdetemizlik.com olarak Koltuk yıkama, halı yıkama, stor perde ve zebra perde yıkama ile ev-ofis, inşaat sonrası temizliğinde teknik ve teknolojik gelişmeleri temel alarak, güvenlikli ve ekonomik şekilde uygulanabilmek, bu sayede değerli müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

Teknik ve teknolojik gelişmelerin yanı sıra sağlıklı temizlik ürünlerini yakından takip ederek, daha temiz ve sağlıklı hizmet sunmaktır.

Konya Temizlik, kalite yönetim sisteminin şartlarına uyma ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini taahhüt eder.Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08-20

Cumartesi: 08-18

Pazar: 09-15

İLETİŞİM

Cep Tel :+90 537 348 68 69 Ertan ÇETE

E-posta :bilgi@konyaperdetemizlik.com

Adres :Karatay/Konya

Konya Perde Temizlik logo
Sitemap  • Google   • Konya Perde Temizlik

Sitenin tüm hakları saklıdır. ©konyaperdetemizlik.com  2019 @ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ